Помічник бухгалтера

Помічник бухгалтера

Повідомлення Янина_ » П'ят жовтня 02, 2015 9:51 pm

Сама бухгалтер. Не знаю как кому, но мой помощник в решении проблем по бухгалтерии газета "Все о бухгалтерском учете". Фирма выписывает уже не один год. Из всех изданий, то что надо). А в этом году директор решил выписывать в двух экземплярах, еще и для юристов. Теперь все довольны ;).
Янина_

Re: Помічник бухгалтера

Повідомлення nronska » Вів жовтня 06, 2015 1:43 pm

Я віддаю перевагу електронним виданням. Для великих підприємств можу порекомендувати Лігу. Для малих - Аверс. І не потрібно ритися в підшивках газет, коли що. Та й самі підшивки по кабінету соватися не будуть :D
З повагою
Надія Ронська
nronska

Повідомлення Валентина » П'ят квітня 08, 2016 12:56 pm

Мы тоже выписываем журнал "Все о бухгалтерском учете", но хотелось бы еще в некоторых вопросах уточнений. Может кто -то знает фирмы ( юр. профиля или аудит. профиля), которые могли бы давать качественные консультации?
Валентина

Повідомлення admin » Чет травня 12, 2016 1:07 pm

Компаніє Ліга Закон надає послугу "Особистий експерт". Націлена, як раз на ту категорію, що знає, але часом треба допомога. Якщо цікавить - телефонуйте до нас на офіс.
admin
Адміністратор сайту

Корисний сервіс для бухгалтера

Повідомлення ann01accounting » Вів квітня 18, 2017 8:12 am

Думаю багатьом буде корисний такий сервіс, це тільки початковий варіант, хотіла б почути Вашу думку і пропозиції в розвитку сайту, що ще можна зробити корисного для хоч не великого, але спрощення роботи бухгалтера:

https://num-words.com/ua/

Зображення
ann01accounting

Повернутись до Про все

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість